Anasayfa / Bilgi Formu

Bilgi Formu


Sitemizde Kapadokya ile ilgili bilgi almak isteyen ziyaretçilerimiz için faydalı bilgiler yayınlıyoruz. Gezilecek yerlerle ilgili bilgilerin yanı sıra Kapadokya bölgesinde faaliyet gösteren ve önerebileceğimiz niteliklere sahip işletmelerle ilgili bilgiler de veriyoruz. Ziyaretçilerimize en doğru bilgiyi ulaştırabilmek için sizi bizzat ziyaret ediyoruz ve yaşadıklarımızı çektiğimiz fotoğraflarla birlikte sitemizde anlatıyoruz.

Sitemizde yayınlayacağımız inceleme yazıları, fotoğraflar ve işletmenizle ilgili diğer her türlü bilgi için hiç bir ücret talep etmiyoruz. Tek isteğimiz bize yeterli zaman ayırabilmeniz ve işyerinizle ilgili fotoğraf çekebileceğimiz ve bilgi alabileceğimiz ortamı oluşturabilmeniz.

Aşağıdaki forma girdiğiniz bilgilerin doğruluğunu kontrol ettikten sonra eğer önceden biz eklemediysek iletişim bilgilerinizi Kapadokya Rehberi sayfamızda yayınlıyoruz. Eğer inceleme için sizi ziyaret etmemizi istediyseniz verdiğiniz bilgilere göre size ve bize uygun bir zamanda sizinle iletişime geçiyoruz. Zaman kaybı yaşanmaması açısından aşağıda vereceğiniz bilgilerin doğruluğu çok önemlidir, lütfen formu göndermeden önce birkez daha kontrol ediniz.

Sonunda sarı yıldız işareti bulunan alanları doldurmanız zorunludur. Diğerleri ise isteğe bağlıdır ancak olabildiğince fazla bilgi vermeniz daha faydalı olacaktır. Önceden açılmış bir rehber kaydınız bulunsa bile bilgilerinizi yenilemek için tekrar form gönderebilirsiniz.

Teşekkür Ederiz.

İşyerinizin faaliyet konusu. "Otel", "Restoran", "At ve Bisiklet Turu" gibi.

İşyerinizin adı veya marka olarak kullandığız isim. "Cappadocia Cafe" veya "Peri Cave House" gibi

İşletmenizi tanıtan özet bilgiler.

İşyerinizin posta adresi.

İşyerinizin telefon numarası

İşyerinizin faks numarası

Web sitenizin adresi

İşletme kartınızda kullanabileceğimiz bir fotoğrafın internet adresi (URL)

Fiyatlarınızla ilgili "100 YTL" gibi sabit veya "50-70€" gibi aralık verebilirsiniz.

Eğer daha detaylı bilgi vermek veya bize bir mesaj iletmek istiyorsanız bu alanı kullanınız.